Hakkımızda

 

Teka Serigraf Market olarak 1986 yılında Musa Teke tarafından kurulduğumuz yıldan bugüne; Porselen, Seramik, Emaye, Çelik dekor boyaları ve Yardımcı malzemeleri tedarikçisi olarak hizmet vermekteyiz.

Geniş renk yelpazesiyle sektörün ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayabilecek olan Teka Serigraf Market; Yaldız, Platin ve Luster, Cam ve Sulu çıkartma kağıdı, Medyum, Vernik gibi yardımcı malzemeler ile de tüm dekor atölyelerine hizmet vermektedir.

Türkiye'deki özellikle Züccaciye sektörünün çok gelişmiş olduğu pazarlarda “Daima Kalite” misyonuyla hareket eden firmamız, sektördeki uluslararası tanınmış markaların Türkiye’de toptan satışını yapmaktadır. İş ortaklarımız arasında Johnson Matthey, Ferro, Coloritalia ve Tullis Russel bulunmaktadır.

Müşterilerimizle uzun soluklu iş ilişkilerimizi geliştirip, küresel iş ortaklarımızın kaliteli ve ekonomik boya çözümlerini sunarak, renklerimizin uygulama alanlarını arttırıyoruz.

Sektördeki uzmanlığımızı, hizmetimizi ve zamanında teslimatımızı ön planda tutarak, endüstriyel boya kullanım sektörüne sürdürülebilir kalite, renklendirici, kimyasal yardımcı ve özel ürünler sunuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinden olan Teka Serigraf Market bu vizyonunu bir adım daha ileriye taşıyarak müşteri hizmetleri, kalitedeki mükemmellik ve benzersiz ekonomik ürünler ile ülkemizin en iyi boya tedarikçisi haline gelecektir.

Sosyal sorumluluk bilincini de önemseyen firmamız insanlığın sosyal, ekonomik ve çevresel koşullarını da iyileştirmeye kararlıdır.

Teka Serigraf Market